Sponsoren en adverteerders.

Zwembad de Griffioen is onderstaande sponsoren en adverteerders zeer erkentelijk 
voor hun bijdrage. Mede dankzij hen kunnen wij het zwembad open houden!
   
All-in-Financial https://www.all-in-financial.nl/
Architect D.J. van der Velde http://veldearchitect.nl/
Auto Oosterhof https://www.auto-oosterhof.nl/
Autorijschool Rozema  
Bakkerij Jager http://www.bakkerij-jager.nl/
Bekkenzorg Gerlieke Dijkstra https://www.bekkenzorgzuidhorn.nl/
Bloemenhuis Drint https://bloemenhuisdrint.nl/
Bootverhuur Lauwers http://www.bootverhuurlauwers.nl
Bouwbedrijf Hoogstra http://www.bouwbedrijfhoogstra.nl/
Bouwbedrijf Michel Kroeze  
Bouwbedrijf Werkman http://www.bouwenmetwerkman.nl/
Bouwservice van Slooten  
Bremer Autoservice http://www.halbebremer.nl/autoservice/
Buiter Schoonmaak  
Cafetaria de Rietlanden https://cafetariaderietlanden.nl/
De Kloostertuin Hoveniers http://www.dekloostertuinhoveniers.nl/
Dorpsbelangen  
Drogisterij de Gaper https://www.diodrogist.nl/
E.Zijlstra Bouw https://nl-nl.facebook.com/Ezijlstrabouw/
Echt-scheidingscoach http://www.echt-scheidingscoach.nl
Faber Installatietechniek https://faber-installatietechniek.nl/
Foto Rudie Wiersma https://fotowiersma.nl/
Garage ter Veld http://terveld.nl/
Grillsnacks Honky-Tonk http://www.grillsnackshonkytonk.nl
Groeneveld Kozijnen https://www.groeneveldkozijnen.com/
Heemstra Loonwerken  
Helder Personeel https://helderpersoneel.nl/
Henstra Administraties http://www.henstra-administraties.nl/
Hoekstra Drukkerij en boekhandel http://hoekstragrijpskerk.nl/
Hofstee Schildersbedrijf http://www.hofstee-grijpskerk.nl/index1.htm
In den Glaezen Vaes http://www.glaezenvaes.nl/index.html
Jumbo   
Kapsalon Jeanette  
Keukenhuis Roden https://www.keukenhuisroden.nl/
Kinderopvang het Speelhuis https://www.kinderopvanghetspeelhuis.nl/
Kinderopvang Vrolijk https://www.kinderopvangvrolijk.nl/
Klusmarkt van Duinen https://www.vanduinenonline.nl/
Leegstra Wonen https://www.leegstra.nl/
Miedema Bouw https://www.miedemabouw.nl/
Mooibroek Autorijschool http://www.rijschoolmooibroek.nl/
NAM  
Novareclame http://www.novareclame.nl/
PASS Toegangssystemen https://www.passtoegangssystemen.nl/
Penninga Bike Trends http://www.biketrends.nl
Praktijk Fysio- en Manueeltherapie https://www.pmc-kollum.nl/
Praktijk Reflexzonetherapie Gea Jutstra

http://www.praktijk-geajutstra.nl

Profinit Healthcare http://www.profinit.nl/
Salon Lisboa http://www.salon-lisboa.nl
Schildersbedrijf de Groot  
Schildersbedrijf Smeenk http://www.schildersbedrijfsmeenk.nl/
Schoonheidssalon Natuurlijk Mooi http://www.salon-natuurlijk-mooi.nl/
Sikkema Klus en Montagebedrijf http://adviesenonderhoud.nl/
Sjack Snip boekhoudkantoor  
Slagerij Boersema https://boersema.gildeslager.nl/
Sport je Fit https://sportjefit-grijpskerk.nl/
Stefko http://www.stefko-bv.nl
Stefko Civiele Techniek  
Steller Assurantien https://www.steller-verzekeringen.nl/
Stichting SNS Fonds Grijpskerk  
Stichting Steun Groenekruiswerk Grijpskerk  
't Huys hypotheken en verzekeringen http://www.t-huys.nl/
TBP Techniek  
Themmen Heftrucks https://www.themmen.nl/
TOM https://www.grootletter.nl/
Transportonderneming Postma https://www.postmagrijpskerk.nl/
Trekkertrek Niezijl http://www.sttn.eu/
v.d.Heide Techn.installaties  
Valkeman Schoonmaakdiensten http://www.valkemanschoonmaakdiensten.nl/
van Regteren wielen en banden https://vanregterenbanden.nl/
Vers in Grijpskerk  
Vishandel Postma  
Zuidema paardenboxen e.d. http://zuidemapaardenboxen.nl/
ZWAMA https://www.zwama.nl/