Sponsoren en adverteerders.

Zwembad de Griffioen is onderstaande sponsoren en adverteerders zeer erkentelijk voor hun bijdrage. Mede dankzij hen kunnen wij het zwembad open houden!  
   
   
Stichting SNS Fonds Grijpskerk  
Stichting Steun Groenekruiswerk Grijpskerk  
NAM  
Auto Oosterhof https://www.auto-oosterhof.nl/
All-in-Financial https://www.all-in-financial.nl/
Architect D.J. van der Velde http://veldearchitect.nl/
ATN Asbestverwijdering https://www.atn-bv.nl/
Bakkerij Jager http://www.bakkerij-jager.nl/
Bekkenzorg Gerlieke Dijkstra https://www.bekkenzorgzuidhorn.nl/
Bloemenhuis Drint https://bloemenhuisdrint.nl/
Bouwbedrijf Michel Kroeze  
Bouwbedrijf Werkman http://www.bouwenmetwerkman.nl/
Bouwservice van Slooten  
Bremer Autoservice http://www.halbebremer.nl/autoservice/
Bruurs en van Dellen Transport http://www.bruursvandellen.nl/
Beauty by Thirza  
Cafetaria de Rietlanden https://cafetariaderietlanden.nl/
Care4Hair https://studiocare4hair.nl/
De Kloostertuin Hoveniers http://www.dekloostertuinhoveniers.nl/
Dorpsbelangen  
Drogisterij de Gaper https://www.diodrogist.nl/
E.Zijlstra Bouw https://nl-nl.facebook.com/Ezijlstrabouw/
Faber Installatietechniek https://faber-installatietechniek.nl/
Foto Rudie Wiersma https://fotowiersma.nl/
Praktijk Fysio- en Manueeltherapie https://www.pmc-kollum.nl/
Grillsnacks Honky-Tonk www.grillsnackshonkytonk.nl/
Groeneveld Kozijnen https://www.groeneveldkozijnen.com/
Heemstra Loonwerken  
v.d.Heide Techn.installaties  
Helder Personeel https://helderpersoneel.nl/
Henstra Administraties http://www.henstra-administraties.nl/
Hoekstra Drukkerij en boekhandel http://hoekstragrijpskerk.nl/
Jumbo Arkema  
Keukenhuis Roden https://www.keukenhuisroden.nl/
Klusmarkt van Duinen https://www.vanduinenonline.nl/
't Huys hypotheken en verzekeringen http://www.t-huys.nl/
In den Glaezen Vaes http://www.glaezenvaes.nl/index.html
Kapsalon Jeanette  
Kinderopvang Vrolijk https://www.kinderopvangvrolijk.nl/
Kinderopvang het Speelhuis https://www.kinderopvanghetspeelhuis.nl/
Miedema Bouw https://www.miedemabouw.nl/
Mooibroek Autorijschool http://www.rijschoolmooibroek.nl/
Novareclame http://www.novareclame.nl/
PASS Toegangssystemen https://www.passtoegangssystemen.nl/
Pedicurepraktijk het Noorden  
van Regteren wielen en banden https://vanregterenbanden.nl/
Schildersbedrijf de Groot  
Schildersbedrijf Smeenk http://www.schildersbedrijfsmeenk.nl/
Sikkema Klus en Montagebedrijf http://adviesenonderhoud.nl/
Sjack Snip boekhoudkantoor  
Slagerij Boersema https://boersema.gildeslager.nl/
Sport je Fit https://sportjefit-grijpskerk.nl/
Steller Assurantien https://www.steller-verzekeringen.nl/
Straatsma SFA klussen  
TBP Techniek  
Themmen Heftrucks https://www.themmen.nl/
Transportonderneming Postma https://www.postmagrijpskerk.nl/
Trekkertrek Niezijl http://www.sttn.eu/
Vers in Grijpskerk  
Valkeman Schoonmaakdiensten http://www.valkemanschoonmaakdiensten.nl/
Vishandel Postma  
Zuidema paardenboxen e.d. http://zuidemapaardenboxen.nl/
ZWAMA https://www.zwama.nl/
Bootverhuur Lauwers http://www.bootverhuurlauwers.nl
Buiter Schoonmaak  
H.Smedes Woning en Stoffeerbedrijf  
Hofstee Schildersbedrijf http://www.hofstee-grijpskerk.nl/index1.htm
Bouwbedrijf Hoogstra http://www.bouwbedrijfhoogstra.nl/
Garage ter Veld http://terveld.nl/
Leegstra Wonen https://www.leegstra.nl/
Autorijschool Rozema  
Penninga Bike Trends  
Profinit Healthcare http://www.profinit.nl/
Praktijk Reflexzonetherapie Gea Jutstra www.praktijk-geajutstra.nl/
Schoonheidssalon Natuurlijk Mooi http://www.salon-natuurlijk-mooi.nl/
TOM https://www.grootletter.nl/
Stefko Civiele Techniek